triplex21.jpgtriplex22.jpg

نکات مهم سفر به دبی

 

 

 

نکات مهم در سفر به دبیبا وجود  گرانی ها بهتر است قبل از سفر به هر کشور خارجی نکاتی را بدانید سفرتان را راحت تر کند. برای سفر به دبی :

1- می خواهید سوار تاکسی شوید بهتر است از تاکسی های خاکستری رنگ استفاده کنید که ورودی اش پنج درهم است و ادامه مسیر از طریق تاکسی متر محاسبه می شود.

2- تلفن همراه خود به خود رومینگ می شود پیشنهاد می کنیم یک کارت تلفن 30 درهمی بخرید و تماس بگیرید یا یک سیم کارت 100 درهمی بخرید. به هیچ عنوان از تلفن هتل استفاده نکنید قیمتش بسیار سرسام آور است.

3- در هتل اگر اقامت می کنید باید بدانید هر روز از ساعت 10 صبح ماشین جلوی هتل می ایستد تا شما را به صورت رایگان به مراکز خرید و ساحل ببرد.

4- از بین مراکز خرید و پاساژها که در دبی وجود دارد، «انصار مال» هم قیمت اجناس پایین تر است هم کیفیت بهتری دارد و هم تنوع اجناس بیشتری به چشم میخورد

5- در زمان سفر به دبی مراقب باشید با خود داروی آرام بخش یا داروی کدئین دار  همراه نداشته باشید که اگر ماموران فرودگاه دبی متوجه شوند شما را جریمه یا دستگیر سنگین می کنند. فرودگاه دبی برای ایرانی ها سختگیری می کنند و ممکن است مجبور شوید کمربند و کفش های تان را درآورید تا شما را بازرسی بدنی کنند.

6- چه در دبی وچه در ایران باید به شدت مراقب باشیدکه ماموران فرودگاه مهر ورود و خروجتان را پررنگ روی ویزایتان و پاسپورت بکوبند در این صورت بدجوری گرفتار می شوید و حتی ممکن است ورود و خروجتان را غیرقانونی بدانند.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

T